Twoje idealne wakacje
Najciekawsze miejsca na wyciągnięcie ręki.

Infolinia +48 94 355 43 69 (pon-pt, 8:00-17:00)

O nas

Odkryj nowe miejsca z Idea Spa Travel!

Idea Spa Travel - portal dla Ciebie

Oszczędzaj podróżując! Chcesz odkryć nowe miejsca w Polsce? Szukasz atrakcyjnego pobytu nad morzem lub w górach? Dobrze trafiłeś! Na stronie portalu Idea Spa Travel znajdziesz aktualne informacje o korzystnych ofertach pobytowych nad Bałtykiem i w innych regionach kraju, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z obowiązującymi promocjami. Idea Spa Travel inspiruje do odkrywania nowych miejsc. Z nami możesz podróżować, dobrze operując środkami, które przeznaczyłeś na wypoczynek.

Idea Spa Travel - portal dla Hotelarzy

Z nami zyskasz więcej. Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do większego grona odbiorców? W Twoim hotelu obowiązuje atrakcyjna promocja i chcesz dać o niej znać innym? Nie czekaj, rozpocznij współpracę z Idea Spa Travel!  Nasz innowacyjny portal rezerwacyjny to dodatkowa platforma promocyjna i sprzedażowa dla Hotelarzy. Dzięki obecności Twojego obiektu na portalu Idea Spa Travel zyskasz zainteresowanie ofertą pobytu, a marka Twojego hotelu wzmocni swój wizerunek wśród potencjalnych klientów. 

Sprawdź, jak rozpocząć współpracę >

Ponad 20 lat doświadczenia w branży turystycznej

Organizacja pobytów nie ma przed nami tajemnic!

Firma rozpoczęła działalność w 1996 roku w Gdańsku jako spółka cywilna. W 2001 roku została przekształcona w Spółkę z o.o. W 2006 roku siedziba Biura została przeniesiona z Gdańska do Kołobrzegu.

Dotychczas głównym obszarem naszej działalności była organizacja pobytów nad polskim morzem. Z naszych usług skorzystało ponad 300 tysięcy Gości, głównie z Polski i z Niemiec. Jako Biuro znajdujące się nad Bałtykiem, zawsze byliśmy blisko naszych klientów i służyliśmy im pomocą.

Teraz spółka Idea Spa Travel Sp. z o.o. stworzyła nowoczesny portal rezerwacyjny, pośredniczący pomiędzy Hotelarzami a klientami szukającymi najkorzystniejszych ofert pobytowych w obiektach, zarówno nad Morzem Bałtyckim, jak i w górach oraz w innych regionach Polski.

Zaufaj Idea Spa Travel i daj się zainspirować do odkrycia nowych miejsc!

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij