Twoje idealne wakacje
Najciekawsze miejsca na wyciągnięcie ręki.

Infolinia +48 94 355 43 69 (pon-pt, 8:00-17:00)

Współpraca z hotelami

Zyskaj więcej z Idea Spa Travel!

Idea Spa Travel inspiruje do odkrywania nowych miejsc w Polsce. Teraz i Ty możesz czerpać korzyści z obecności na naszym portalu!

Dlaczego Idea Spa Travel?

 • Zwiększenie zasięgu
  Jesteśmy dodatkową platformą promocyjną i sprzedażową dla Hotelarzy. Dzięki obecności na Idea Spa Travel marka Twojego hotelu zyska na rozpoznawalności, a Ty pozyskasz nowych klientów wśród użytkowników portalu.
 • Wygoda użytkowania
  W dniu rozpoczęcia współpracy otrzymasz osobny panel zarządzania swoimi ofertami. Będziesz mógł dodawać nowe oferty lub nanosić poprawki bez wychodzenia z biura.
 • Możliwość mierzenia zysków z rezerwacji
  Jako Hotelarz będziesz miał wgląd w ilość zarezerwowanych przez portal ofert. Dzięki temu będziesz mógł efektywnie zarządzać swoją dostępnością w innych kanałach!
 • Korzystanie z nowych technologii
  Idea Spa Travel to wykorzystanie najnowszych technologii do sprzedaży Twojej oferty: responsywny system rezerwacyjny, profesjonalna komunikacja marketingowa, stałe, zautomatyzowane udostępnianie aktualnych ofert.
 • Informacja o Twoich ofertach pobytowych dostępna jest dla Twoich gości 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu.

Oferujemy korzystne warunki współpracy:

 • Płacisz prowizję tylko za potwierdzony pobyt
 • Aktywacja nic nie kosztuje
 • Obecność na naszym portalu jest darmowa. Dzięki temu możesz bez ponoszenia kosztów sprawdzić, czy współpraca z Idea Spa Travel się opłaca!

Wygodna rezerwacja przez pośrednika

Rezerwacja pobytu odbywa się przez nasz portal –nawet, jeśli nie masz swojej własnej strony, czy systemu rezerwacyjnego, z Idea Spa Travel możesz wykorzystać możliwości internetu! Zyskujesz nowych klientów i nie musisz się martwić pracami nad witryną internetową.

Dołącz do portalu IdeaSPA

* Pola wymagane

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij